-----------------------------------------
Treningi - runda wiosenna 2016
PONIEDZIAŁEK - 19.00 - 20.30 - GCS
WTOREK - 16.00 - 17.30 - GCS
ŚRODA - 16.00 - 17.30 - GCS
CZWARTEK - 19.00 - 20.30 - GCS
Kolejka nr 1- Data kolejki: 29-08-2015/30-08-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Orzeł Straszyn-Amigo Przyjaźń | : | 29.08.2015 | 11:00 | |
BAŁTYK GDYNIA AP-Czarni Pruszcz Gdański | : | 29.08.2015 | 13:00 | |
GKS Kolbudy-Gryf Goręczyno | : | 30.08.2015 | 11:00 | |
GKS Przodkowo-Wda Lipusz | : | 30.08.2015 | 11:00 | |
Nowa Karczma LKP-Cartusia Kartuzy | : | 30.08.2015 | 11:00 | |
Victoria Kaliska-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 30.08.2015 | 11:00 | |
ZEFIR GDYNIA-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 2- Data kolejki: 05-09-2015/06-09-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-Orzeł Straszyn | : | 05.09.2015 | 11:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-GKS Kolbudy | : | 05.09.2015 | ||
Cartusia Kartuzy-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 06.09.2015 | 11:00 | |
ZEFIR GDYNIA-Victoria Kaliska | : | 06.09.2015 | 11:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański-GKS Przodkowo | : | 06.09.2015 | 13:00 | |
Amigo Przyjaźń-Nowa Karczma LKP | : | 06.09.2015 | 13:30 | |
Wda Lipusz-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 3- Data kolejki: 12-09-2015/13-09-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
BAŁTYK GDYNIA AP-Amigo Przyjaźń | : | 12.09.2015 | 11:00 | |
Nowa Karczma LKP-Gryf Goręczyno | : | 12.09.2015 | 11:00 | |
Orzeł Straszyn-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 12.09.2015 | 11:00 | |
Wda Lipusz-Czarni Pruszcz Gdański | : | 12.09.2015 | ||
GKS Kolbudy-ZEFIR GDYNIA | : | 13.09.2015 | 11:00 | |
GKS Przodkowo-Cartusia Kartuzy | : | 13.09.2015 | 14:00 | |
Victoria Kaliska-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 4- Data kolejki: 19-09-2015/20-09-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 19.09.2015 | 11:00 | |
Victoria Kaliska-GKS Kolbudy | : | 19.09.2015 | 11:00 | |
Cartusia Kartuzy-Wda Lipusz | : | 20.09.2015 | 11:00 | |
ZEFIR GDYNIA-Orzeł Straszyn | : | 20.09.2015 | 11:00 | |
Amigo Przyjaźń-GKS Przodkowo | : | 20.09.2015 | 13:30 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-Nowa Karczma LKP | : | 20.09.2015 | 14:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 5- Data kolejki: 26-09-2015/27-09-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Nowa Karczma LKP-ZEFIR GDYNIA | : | 26.09.2015 | 11:00 | |
Orzeł Straszyn-Victoria Kaliska | : | 26.09.2015 | 11:00 | |
BAŁTYK GDYNIA AP-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 26.09.2015 | 13:00 | |
GKS Przodkowo-Gryf Goręczyno | : | 26.09.2015 | 14:00 | |
Wda Lipusz-Amigo Przyjaźń | : | 26.09.2015 | ||
Czarni Pruszcz Gdański-Cartusia Kartuzy | : | 27.09.2015 | 11:00 | |
GKS Kolbudy-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 6- Data kolejki: 03-10-2015/04-10-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-Wda Lipusz | : | 03.10.2015 | 11:00 | |
Amigo Przyjaźń-Czarni Pruszcz Gdański | : | 03.10.2015 | 12:30 | |
GKS Kolbudy-Orzeł Straszyn | : | 03.10.2015 | ||
Victoria Kaliska-Nowa Karczma LKP | : | 04.10.2015 | 11:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-GKS Przodkowo | : | 04.10.2015 | 14:00 | |
ZEFIR GDYNIA-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 04.10.2015 | 15:00 | |
Cartusia Kartuzy-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 7- Data kolejki: 10-10-2015/11-10-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
BAŁTYK GDYNIA AP-Victoria Kaliska | : | 10.10.2015 | 13:00 | |
GKS Przodkowo-ZEFIR GDYNIA | : | 10.10.2015 | 15:00 | |
Wda Lipusz-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 10.10.2015 | ||
Cartusia Kartuzy-Amigo Przyjaźń | : | 11.10.2015 | 11:00 | |
Nowa Karczma LKP-GKS Kolbudy | : | 11.10.2015 | 11:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański-Gryf Goręczyno | : | 11.10.2015 | 13:00 | |
Orzeł Straszyn-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 8- Data kolejki: 17-10-2015/18-10-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-Cartusia Kartuzy | : | 17.10.2015 | 11:00 | |
Orzeł Straszyn-Nowa Karczma LKP | : | 17.10.2015 | 11:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-Czarni Pruszcz Gdański | : | 17.10.2015 | 11:00 | |
Victoria Kaliska-GKS Przodkowo | : | 17.10.2015 | 11:00 | |
GKS Kolbudy-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 18.10.2015 | 10:00 | |
ZEFIR GDYNIA-Wda Lipusz | : | 18.10.2015 | 15:00 | |
Amigo Przyjaźń-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 9- Data kolejki: 24-10-2015/25-10-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
BAŁTYK GDYNIA AP-Orzeł Straszyn | : | 24.10.2015 | 11:00 | |
Wda Lipusz-Victoria Kaliska | : | 24.10.2015 | ||
Cartusia Kartuzy-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 25.10.2015 | 11:00 | |
GKS Przodkowo-GKS Kolbudy | : | 25.10.2015 | 12:00 | |
Amigo Przyjaźń-Gryf Goręczyno | : | 25.10.2015 | 12:30 | |
Czarni Pruszcz Gdański-ZEFIR GDYNIA | : | 25.10.2015 | 13:00 | |
Nowa Karczma LKP-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 10- Data kolejki: 28-10-2015/31-10-2015 (Środa - Sobota) | ||||
ZEFIR GDYNIA-Cartusia Kartuzy | : | 28.10.2015 | 15:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-Amigo Przyjaźń | : | 28.10.2015 | 16:00 | |
GKS Kolbudy-Wda Lipusz | : | 28.10.2015 | ||
Nowa Karczma LKP-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 31.10.2015 | 11:00 | |
Orzeł Straszyn-GKS Przodkowo | : | 31.10.2015 | 11:00 | |
Victoria Kaliska-Czarni Pruszcz Gdański | : | 31.10.2015 | 11:00 | |
Gryf Goręczyno-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 11- Data kolejki: 07-11-2015/08-11-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-Orzeł Trąbki Wielkie | : | 07.11.2015 | 11:00 | |
Amigo Przyjaźń-ZEFIR GDYNIA | : | 07.11.2015 | 12:00 | |
Wda Lipusz-Orzeł Straszyn | : | 07.11.2015 | ||
Cartusia Kartuzy-Victoria Kaliska | : | 08.11.2015 | 11:00 | |
GKS Przodkowo-Nowa Karczma LKP | : | 08.11.2015 | 12:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański-GKS Kolbudy | : | 08.11.2015 | 13:00 | |
BAŁTYK GDYNIA AP-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 12- Data kolejki: 11-11-2015 (Środa) | ||||
BAŁTYK GDYNIA AP-GKS Przodkowo | : | 11.11.2015 | 11:00 | |
Nowa Karczma LKP-Wda Lipusz | : | 11.11.2015 | 11:00 | |
Orzeł Straszyn-Czarni Pruszcz Gdański | : | 11.11.2015 | 11:00 | |
Victoria Kaliska-Amigo Przyjaźń | : | 11.11.2015 | 11:00 | |
GKS Kolbudy-Cartusia Kartuzy | : | 11.11.2015 | 13:15 | |
ZEFIR GDYNIA-Gryf Goręczyno | : | 11.11.2015 | 15:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-pauzuje w kolejce | : | .. |
Mecz | Wynik | Data | Godz. | |
Kolejka nr 13- Data kolejki: 14-11-2015/15-11-2015 (Sobota - Niedziela) | ||||
Gryf Goręczyno-Victoria Kaliska | : | 14.11.2015 | 11:00 | |
Wda Lipusz-BAŁTYK GDYNIA AP | : | 14.11.2015 | ||
Amigo Przyjaźń-GKS Kolbudy | : | 15.11.2015 | 11:00 | |
Cartusia Kartuzy-Orzeł Straszyn | : | 15.11.2015 | 11:00 | |
Czarni Pruszcz Gdański-Nowa Karczma LKP | : | 15.11.2015 | 13:00 | |
Orzeł Trąbki Wielkie-ZEFIR GDYNIA | : | 15.11.2015 | 14:00 | |
GKS Przodkowo-pauzuje w kolejce | : | .. |