Bałtyk Gdynia - strona nieoficjalna

• " Każda, nawet najdłuższa droga.. Zaczyna się od pierwszego kroku"

Trener:
Byszko Tomasz

tel 516 211 618

t.byszko@baltykgdynia.pl

II Trener:
Tarnopolski Aleksander

tel 504 428 670

Trener Przygotowania
Motorycznego:

Woźniak Paweł

Kierownik Drużyny:
Muszyński Robert

robertm22@o2.pl

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Strona Oficjalna

Aktualno�ci

Sylwetka Trenera Tomka

• autor: godiks, 2013-02-06 13:30

Przybliżamy Państwu sylwetkę drugiego Trenera. Od niedawna współpracuje z Trenerem Hartmanem jedzie także na obóz więc małe informacje o nim przedstawiamy w dalszej części newsa tak, aby każdy mógł się zapoznać z kim wysyła na obóz swoją pociechę.

Tomasz Byszko urodził się w 1993 roku w Gdańsku. Futbolowi poświęcony bez reszty. Piłkarską przygodę rozpoczął w nieistniejącym już GTS Brzeźno Gdańsk w 2000 roku. Po trzech latach przeniósł się do KS Olivia. W Oliwie trafił na wybitnego szkoleniowca - trenera Małolepszego. Pod jego okiem kontynuował swoją przygodę piłkarską. Rozwijał się dynamicznie. W biało-czarnych barwach spędził pięć lat. Grał na pozycji środkowego oraz prawego pomocnika. Oprócz rozgrywek ligowych, brał udział w międzynarodowych turniejach oraz zgrupowaniach. W 2008 roku został wypożyczony, a pół roku później wytransferowany do Bałtyku Gdynia. W Gdyni zakończył swoją piłkarską karierę w drużynie juniorów starszych. Był blisko powołania do drużyny seniorów Bałtyku, jednak angaż uniemożliwiła mu kontuzja. Jest absolwentem Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Oliwie.

Obecnie jest studentem I roku Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada licencje trenerską UEFA-B. Praktykuje w Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Gdańsku przy Kadrach Pomorza. Zdobywa niezbędną wiedzę na kursokonferencjach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Od trzech lat jest jednym ze współorganizatorów Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej "Euronadzieje" dla najlepszych drużyn w Europie.

Źródło: www.ksolivia2005.futbolowo.pl

Autor: Treść:pozostało znaków:

04-2014

Godz: 17:30 Gr. A - GOSiR ( STROJE TRENINGOWE BIAŁE )

sobota

9:00 GOSiR, MOTORYKA - TRENER PAWEŁ. GR. A (OBOWIĄZKOWO) + CHĘTNI Z GR. B (Ustalić z Trenerem Tomkiem)

04-2014

Godz: 9:00 Gr. B - GOSiR (STROJE TRENINGOWE BIAŁE)

MECZ LIGOWY - KARLIKOWO SOPOT : BAŁTYK GDYNIA, ZBIÓRKA 10:15, SOPOT

pon.

12 urodziny obchodzi Maksymilian Mądry

05-2014

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sztorm MostyBałtyk Gdynia
Sztorm Mosty 3:2 Bałtyk Gdynia