Bałtyk Gdynia - strona nieoficjalna

• " Każda, nawet najdłuższa droga.. Zaczyna się od pierwszego kroku"

Trener:
Byszko Tomasz

tel 516 211 618

t.byszko@
baltykgdynia.pl

-----------------------------------------
II Trener:
Rymarczyk Ireneusz

-----------------------------------------

Kierownik:

Kaźmierczak Maciej

Mate_K@wp.pl

Aktualnoci

Sylwetka Trenera Tomka

• autor: godiks, 2013-02-06 13:30

Przybliżamy Państwu sylwetkę drugiego Trenera. Od niedawna współpracuje z Trenerem Hartmanem jedzie także na obóz więc małe informacje o nim przedstawiamy w dalszej części newsa tak, aby każdy mógł się zapoznać z kim wysyła na obóz swoją pociechę.

Tomasz Byszko urodził się w 1993 roku w Gdańsku. Futbolowi poświęcony bez reszty. Piłkarską przygodę rozpoczął w nieistniejącym już GTS Brzeźno Gdańsk w 2000 roku. Po trzech latach przeniósł się do KS Olivia. W Oliwie trafił na wybitnego szkoleniowca - trenera Małolepszego. Pod jego okiem kontynuował swoją przygodę piłkarską. Rozwijał się dynamicznie. W biało-czarnych barwach spędził pięć lat. Grał na pozycji środkowego oraz prawego pomocnika. Oprócz rozgrywek ligowych, brał udział w międzynarodowych turniejach oraz zgrupowaniach. W 2008 roku został wypożyczony, a pół roku później wytransferowany do Bałtyku Gdynia. W Gdyni zakończył swoją piłkarską karierę w drużynie juniorów starszych. Był blisko powołania do drużyny seniorów Bałtyku, jednak angaż uniemożliwiła mu kontuzja. Jest absolwentem Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Oliwie.

Obecnie jest studentem I roku Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada licencje trenerską UEFA-B. Praktykuje w Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Gdańsku przy Kadrach Pomorza. Zdobywa niezbędną wiedzę na kursokonferencjach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Od trzech lat jest jednym ze współorganizatorów Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej "Euronadzieje" dla najlepszych drużyn w Europie.

Źródło: www.ksolivia2005.futbolowo.pl

Autor: Treść:pozostało znaków:

10-2014

16:00 GOSiR GRUPA A i B ( Stroje niebieskie)

pon.

obóz